top of page
Ağız Aynası

SMILE

it suits you

Ekibi

DentaSuit Diş Kliniği'nin temelini, diş hekimliği alanında zengin deneyimlere sahip olan kurucu ortaklar oluşturuyor.

Bu uzman hekimler, kliniğin her aşamasında hasta odaklı bir yaklaşım benimsiyor ve diş sağlığınızı en üst düzeyde tutmayı amaçlıyor. Uzmanlık alanlarında derin bilgi ve deneyime sahip olan kurucularımız, kliniğimizin kalitesini ve güvenilirliğini belirlemekte lider rol oynamakta. Ayrıca, dönemsel olarak kliniğimize katılan uzman hekimler, geniş bir yelpazedeki diş ve diğer tedavilerde uzmanlıklarını sergileyerek, size kişiselleştirilmiş ve yüksek standartlarda hizmet sunmakta.
DentaSuit ailesi olarak, sağlıklı gülüşlerinizi oluşturmak ve korumak için bir aradayız.

Kurucu Hekimler

DSCF4237_edited.jpg

Uzm. Dr. Dt.
Elifcan Kıvrak Akıncı

Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde başladığı lisans eğitimini tamamlayarak 2008 yılında Diş Hekimi unvanı almıştır. Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Periodontoloji Anabilim Dalı'nda Dişeti ve Hastalıkları Doktora eğitimini 2015 yılında tamamlamıştır. İyi düzeyde İngilizce ve İspanyolca bilmektedir. 2017 yılından itibaren kendi kliniğinde hizmet vermektedir.

DSCF4379_edited.jpg

Uzm. Dt.
Berkay Hayırcı

19 Mayıs Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde başladığı eğitimini 2014 yılında tamamlamıştır. 2015 yılında girdiği "Diş Hekimliği Uzmanlık

Sınavı "nda (DUS) Türkiye 25. Derecesi ile Selçuk Üniversitesi Ortodonti Anabilim Dalı'nda uzmanlık yaparak "Ortodonti Uzmanı" unvanını almıştır.

Deneyim

-DentaSuit Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Kurucu Hekim  (2022-..)
-Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi

(2009-2014)
-Özel Elvankent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

(2011-2012)
-Özel Etimed Hastanesi

(2014-2015) (2016-2017)
-Özel Aras Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

(2014-2017)
-Özel Anka Natura Dent

Ağız ve Diş SağIiğı Merkezi (2013-2017)
-Özel Moondent Diş Kliniği (2015-2017)

DSCF5250.jpg

Deneyim

-DentaSuit Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Kurucu Hekim (2022-..)

-Dental Company

Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği (2022-..)

-Ankara Dentapol

Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği (2021-2022)

-Konya Şehir Hastanesi

(2020-2021)

DSCF7141.jpg

Takımımız

DSCF4870.jpg

Uzm. Dt. 
Gamze Hayırcı

6 Nisan 1991'de Ankara'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ondokuz Mayıs Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde başladığı lisans eğitimini tamamlayarak, 2015 yılında Diş Hekimi unvanı almıştır. Daha sonra Selçuk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Endodonti Anabilim Dalı'nda uzmanlık eğitimini 2019 yılında tamamlamıştır
.

Deneyim

-DentaSuit Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği (2022-..)

-Konya Beyhekim Ağız Diş Sağlığı Kliniği
(2019-2022)

DSCF4753.jpg

İrem Yavuz
Sağlık İletişimi Danışmanı

7 Eylül 1998 tarihinde Ankara'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimler sonrası Eskişehir Anadolu Üniversitesi Büro Yönetimi Bölümü'nden mezun olmuştur. 2020 yılından beri Diş Hekimi Asistanı görevi yapmaktadır.
Bir süredir DentaSuit Sağlık İletişimi Danışmanı görevinde bulunmakta, kliniğimizin anlaşmaları ve hasta ilişkileri konusunda çalışmalar gerçekleştirmektedir. 

Diğer Uzmanlarımız

DentaSuit Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, deneyimli uzman hekim kadrosuyla tüm diş tedavilerini sizlere sunmaktadır. Endodonti, Pedodonti, Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanlarının da bulunduğu kliniğimizde, Masseter Botoks ve Mezoterapi gibi özel hizmetler de yer almaktadır. Bu alanlarda uzmanlaşmış hekimlerimiz, en son teknoloji ve bilimsel yöntemleri kullanarak hastalarımıza etkili çözümler sunmayı hedeflemektedirler. Sağlığınızı ön planda tutan ve güvenilir bir diş sağlığı deneyimi sunan DentaSuit, uzman hekim kadrosuyla gülüşlerinizi mükemmelleştirmek için burada.

Adsız (Phone Wallpaper).png

Anlaşmalarımız

Sağlığınızı ön planda tutan bir yaklaşımla çalışan DentaSuit, sizlere daha kapsamlı bir hizmet sunabilmek adına anlaşmalı olduğu çeşitli firmalarla iş birliği yapmaktadır. Bu iş birlikleri sayesinde, hastalarımıza özel avantajlar ve indirimler sunarak diş sağlığınızı ekonomik ve etkili bir şekilde yönetmenize yardımcı oluyoruz. Ayrıca, iş birliği yapmak isteyen kurumlar için özel çözümler sunuyoruz. Detaylı bilgi ve iş birliği talepleriniz için bize ulaşmaktan çekinmeyin.

bottom of page